Centrum Edukacji Medialnej

O nas

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 12:00

Centrum Edukacji Medialnej  działa w ramach  Polskiego Radia S.A. - jednej
z największych instytucji medialnych w Polsce. Naszym wyróżnikiem wśród  firm szkoleniowych jest to, że posiadamy wyjątkowo bogate  i nowoczesne zaplecze techniczne oraz trenerskie, umożliwiające organizowanie szkoleń nie tylko z zakresu słowa mówionego
i wystąpień publicznych, lecz także technik sprzedaży, savoir-vivre’u w biznesie i trudnej sztuki bycia liderem.

Szczególnie cennymi walorami są możliwości techniczne, jakie zapewnia nam Polskie Radio wraz ze swoim ponad 90-letnim doświadczeniem i najlepsi w kraju specjaliści w swoich dziedzinach. Nasi  szkoleniowcy.

Kadra CEM

i osoby współpracujące z radiem skutecznie dzielą się swoją specjalistyczną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Podstawowym celem naszych działań jest dostarczenie uczestnikom szkoleń aktualnej wiedzy, doskonalenie dotychczas zdobytych umiejętności i zmiana postaw, które z pewnością zaowocują sukcesem w życiu  zawodowym. Kładziemy duży nacisk na wykorzystywanie indywidualnych talentów i potencjału każdego uczestnika.

Szkolenia adresujemy do osób mających na co dzień do czynienia z wystąpieniami publicznymi m.in. do rzeczników prasowych, mówców, polityków, samorządowców, pracowników działów public relations, kadry kierowniczej. W realizowanych przez nas projektach przywiązujemy szczególną wagę do jakości i wielostronności szkoleń, a także do praktycznego aspektu realizowanych zajęć.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tematami oferowanych przez nas szkoleń oraz
do kontaktu z nami,  by wspólnie opracować  indywidualny program szkoleń odpowiadający Państwa potrzebom


CO NAS WYRÓŻNIA:

doswiadczenie
kompleksowosc
spojnosc
autentycznosc
Aktualności

zakupy 1200.jpg

Chcesz odnosić sukcesy w sprzedaży ?

Poznaj skuteczne techniki perswazji i argumentacji. Bądź dla klienta wiarygodnym partnerem, buduj pozytywny wizerunek od pierwszych sekund rozmowy oraz skutecznie zrealizuj transakcję.

Poznaj najefektywniejsze "Techniki sprzedaży" biorąc udział w naszym szkoleniu.

shutterstock pióro 1200.jpg

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę w mediach? Na naszym szkoleniu dowiesz się jak redagować informacje na potrzeby różnych rodzajów mediów tak, by  zawierały istotę tego co chcemy przekazać,  a jednocześnie skutecznie przyciągały uwagę odbiorcy.

Dowiedz się z nami "Jak to napisać?"

20 marca, pierwszego dnia astronomicznej wiosny, odbyła się inauguracja CEM zatytułowana „Rozwiń się z nami na wiosnę”. Spotkanie miało miejsce w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7. Gościliśmy przedstawicieli spółek skarbu państwa oraz środowisk biznesowych. Zobaczcie sami jak było!

CEM kwiaty


Celem spotkania było przybliżenie gościom działalności jednostki szkoleniowej Polskiego Radia poprzez 3 panele szkoleniowe poprowadzone przez trenerów CEM. Wszystkie trzy wystąpienia poświęcone były autoprezentacji w mediach i biznesie. Każdy z prelegentów omawiał jednak ten temat w innym aspekcie.

CEM Mroczek

Warsztat otwierający wieczór poprowadził Jacek Mroczekdziennikarz, psycholog, specjalista od wizerunku w mediach, który zwrócił uwagę na dostosowanie treści przekazu do odbiorców.

CEM Janczuk

Następnie Katarzyna Janczuktrener biznesu, licencjonowany trener Facet5, poruszyła temat postawy fizycznej w komunikacji i jej wpływie na adresatów oraz odbiorców.

CEM Mańka

Ostatni warsztat autorstwa Marcina Mańki – dziennikarza, prezentera, trenera sprzedaży i promocji, dotyczył komunikacji niewerbalnej, roli emocji i sposobów ich celowego wykorzystywania w perswazyjnych komunikatach.

CEM Publiczność1

CEM Publiczność2

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie na naszym facebooku.


Nasz adres

al. Niepodległości 77/85
00-977 Warszawa

Mapa dojazdu:

Mapka dojazdu - kliknij aby powiększyc

Telefony

od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00

+48 22 645 54 88
+48 22 645 54 58
+48 22 645 94 48

Fax
22 645 59 65

E-mail
cem@polskieradio.pl

Nr Konta
Polskie Radio SA
PKO Bank Polski S.A.
95 1020 1026 0000 1002 0298 1389