X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
PR24 Portal

Beata Szydło do Arłukowicza: zabierzcie ekipę z powrotem do Węgrowa i przeproście tego człowieka

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 21:53
- Nie możemy pozwolić na to, by ten rechot pogardy, który wybrzmiał wczoraj w Węgrowie, rozniósł się nad całą Polską. Mam przesłanie do pana Arłukowicza i tego całego koleżeństwa: zabierzcie ekipę z powrotem do Węgrowa i przeproście tego człowieka – powiedziała była premier Beata Szydło podczas konwencji Zjednoczonej Prawicy w Katowicach.
Beata Szydło
Beata SzydłoFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Europoseł odnosiła się do nagrania, jakie na Twitterze zamieścił Bartosz Arłukowicz. Z grupą działaczy opozycji podchodzi on do mieszkańca Węgrowa i pyta "Pan jest podobno największym zwolennikiem PiS w Węgrowie", na co grupa wybucha śmiechem a pan Andrzej odchodzi mówiąc "niech pan mnie nie denerwuje". 


Czytaj więcej
arłukowicz1200.jpg
Bartosz Arłukowicz żartuje z wyborcy. Komentarze internautów

Nagranie wywołało negatywne rekacje w sieci, Arłukowiczowi zarzucano m.in. kpiny z wyborcy. Bartosz Arłukowicz później usunął film i zamieścił drugi film z tym samym panem Andrzejem, w  którym spotrkanie przebiegało już w innej atmosferze, panowie podali sobie ręce. 

– Musimy zadać sobie pytanie, jakiej Polski chcemy. Czy damy szansę tym, którzy tak pogardzają drugim człowiekiem? Człowiekiem słabszym i biedniejszym? Nie będzie nigdy zgody Prawa i Sprawiedliwości na to, by gardzić drugim człowiekiem. Tak jak wczoraj stało się to w Węgrowie. Pojechała ekipa Platformy, czy jak oni się teraz nazywają, Koalicja Europejska; pojechali do Węgrowa po to, żeby spotkać się z Polakami. I co? Widzieliśmy wszyscy. Ta pogarda. Ten rechot, który unosił się po tej ulicy. A ja mam krótki komunikat do tego towarzystwa. Panie Arłukowicz, zabieraj pan koleżeństwo i wracajcie szybko przeprosić tego pana do Węgrowa! - apelowała Beata Szydło.

- Polska jest domem nas wszystkich, każdy ma prawo czuć się tu bezpieczny i szanowany, w naszym wspólnym kraju - dodała.

dcz/twitter.com

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Beata Szydło: nie możemy odpuścić sobie kampanii do polskiego parlamentu

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 17:17
- Nie możemy odpuścić w tej chwili kampanii do polskiego parlamentu, mimo, że mamy dobre sondaże i wygraliśmy wcześniej wybory do Parlamentu Europejskiego - powiedziała w sobotę podczas konwencji PiS w Katowicach europosłanka, była premier Beata Szydło. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Cywiński o konwencji PiS w Katowicach: chodzi o to, by nie uśpić czujności. Potrzebna jest dalsza mobilizacja elektoratu

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 19:04
- Po przebiegu Konwencji PiS w Katowicach widzimy, że partia rządząca stawia na kontynuację dotychczasowych działań i uzupełnianie programów - powiedział w Polskim Radiu 24 Piotr Cywiński, publicysta tygodnika "Sieci". Do tematu odnieśli się również: Marcin Makowski (Do Rzeczy) i Mateusz Wyrwich (Niedziela).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konwencja PiS w Katowicach. Michał Dworczyk: trzeba ujednolicić system obronny państwa

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2019 20:51
Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk zapowiedział zmiany w systemie obronnym państwa. Minister, który przemawiał w trakcie katowickiej konwencji Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy "Myśląc Polska" powiedział, że po 1989 roku kolejne rządy doprowadziły do "rozmontowania" systemu obronnego.
rozwiń zwiń