X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

O muzyce Chopina i sile jej oddziaływania prof. dr hab. Mieczysław Tomaszewski.

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 15:52
Ten specjalnie nagrany dla Radia Chopin wywiad towarzyszy cyklowi audycji prof. Tomaszewskiego pt. „Chopina dzieła wszystkie”. Audycje te emitowane są na antenie Radia Chopin co drugi dzień, począwszy od 2 marca 2018, w godzinach 14.00-15.00.  
prof. Mieczysław Tomaszewski
prof. Mieczysław TomaszewskiFoto: Polskie Radio Chopin
Prof. Mieczysław Tomaszewski (*1921)
Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej humanistyki, wielki znawca muzyki Chopina i Pendereckiego, wieloletni dyrektor Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Opublikował ponad 30 książek i setki artykułów naukowych i popularnonaukowych w kilku językach. W 2017 roku, w uznaniu zasług dla polskiej kultury, został przez prezydenta Andrzeja Dudę odznaczony Orderem Orła Białego.

Zobacz więcej na temat: Fryderyk Chopin