X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Preludia

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2017 14:20
Chopin Rafała Blechacza to niezwykłe połączenie intuicji i świeżości z techniczną doskonałością, zbudowaną na wielogodzinnych ćwiczeniach. Tych "Preludiów" można słuchać wciąż i wciąż na nowo, odkrywając ich elegancję, doskonałość formy, subtelność detali i głęboko intelektualny przekaz myśli. A gdy wybrzmiewa powtórzony trzykrotnie w ostatnim utworze dźwięk D1, dopełnia się muzyczne misterium. Płyta dla wszystkich wiernych wyznawców Chopina. I nie tylko! Rafał Blechacz - fortepian. Wydawnictwo: Deutsche Grammophon 2007. (Maciej Łukasz Gołębiowski)
Okładka płyty Preludia Rafała Blechacza
Okładka płyty "Preludia" Rafała BlechaczaFoto: materiały prasowe