X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Młodzi Chopiniści w Koninie

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2017 15:58
Ogłoszono wyniki “Chopinowskich Interpretacji Młodych”
Młodzi Chopiniści w Koninie
Foto: Grzegorz Śledź/PR2

Tymoteusz Śleziak z Bielska-Białej i Paweł Wojciechowski z Warszawy zostali zwycięzcami XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Pianistycznego “Chopinowskie Interpretacje Młodych” w Koninie.

Przewodnicząca jury, Katarzyna Popowa-Zydroń podkreśliła bardzo wysoki poziom konkursu. “To wielki zaszczyt tutaj wystąpić. Zwycięstwo jest miłą niespodzianką.” – powiedział Portalowi Wielkopolski Wschodniej Paweł Wojciechowski.

Ogłoszenie wyników i koncert finałowy odbyły się 18 listopada w konińskim Domu Kultury Oskard. Obok laureatów uroczystość uświetnił Takashi Yamamoto, który z Orkiestrą Kameralną Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Jana Lewtaka wykonał Koncert fortepianowy e-moll op. 11 Fryderyka Chopina.


(MŁG)