X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Nareszcie: Radio Chopin na życzenie!

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2018 18:54
Rzecz oczekiwana od początku uruchomienia Radia Chopin – staje się faktem. Wreszcie można słuchać naszych autorskich audycji w formie podcastów, czyli na życzenie, z archiwum gromadzącego kolejne odcinki cyklu.
Radio Chopin Logotyp
Radio Chopin LogotypFoto: Radio Chopin

– Byłem o to pytany od początku, gdy zacząłem nagrywać audycje dla Radia Chopin – stwierdza Jakub Puchalski, autor galerii pianistycznej Czarne na białych. – Każda, dosłownie każda z osób, której mówiłem o Radiu i swoich audycjach, pytała, czy można posłuchać ich z archiwum, czy mamy podcasty.

Wreszcie – mamy. W tytule zakładki „Audycje” pojawił się dopisek: „Podcasty”. Na razie zapraszamy do odsłuchiwania trzech tytułów: Głosów z zaświatów Doroty Kozińskiej, Dyrygentów, którzy wstrząsnęli światem Przemka Psikuty oraz Czarne na białych Jakuba Puchalskiego. W najbliższych dniach wprowadzane będą dalsze audycje. Nasz internetowy magazyn dziennikarsko-muzycznych zasobów będzie też na bieżąco aktualizowany.