X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Gorczycki Festiwal

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 00:01
Andreas Scholl i London Baroque, Olga Pasiecznik, Camerata Silesia, Capella Cracoviensis, a nawet Waldemar Malicki w poważnym recitalu – ponad 20 koncertów odbędzie się w rozpoczynającym się 8 listopada Gorczycki Festiwal.
13. Gorczycki Festiwal
13. Gorczycki FestiwalFoto: logo

Festiwal gościć będzie nie tylko w różnych ośrodkach Górnego Śląska, ale zawita też do Krakowa. Poświęcony pamięci najwybitniejszego polskiego twórcy doby późnego baroku, Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego, gromadzi przede wszystkim muzykę baroku w wykonaniu najlepszych polskich artystów, ale znajdą się też i inne koncerty. Impreza potrwa do 12 grudnia, a zwieńczona zostanie dwuetapowym finałem: 9 grudnia IX Symfonią Beethovena w sali NOSPR pod batutą Hobarta Earle'a w wykonaniu Chóru Filharmonii Śląskiej i Narodowej Orkiestry Filharmonicznej z Odessy oraz koncertem kolędowym Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy AUKSO p. dyr. Marka Mosia 12 grudnia w Sosnowcu.

Program festiwalu.