X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Nagrody ICMA – nominacje!

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 00:24
319 tytułów płytowych opublikowanych między październikiem 2017 a październikiem 2018, wydanych przez 107 wytwórni uzyskało nominację do International Classical Music Awards 2019. Polskie Radio Chopin jest pierwszą polską redakcją muzyczną wśród jurorów.
ICMA official logo
ICMA official logoFoto: ICMA

Aby uzyskać oficjalną nominację płyta musiała zostać zgłoszona przynajmniej przez dwóch różnych jurorów – wybrana z tysięcy nowych tytułów dostępnych na rynku. Sama nominacja jest więc już bardzo znaczącym sukcesem, a cieszyć się nią może także szereg tytułów z muzyką polską, często podpisanych przez polskich wykonawców. Kilku z nominowanych płyt mogli już Państwo usłyszeć w naszej sobotniej audycji Ucho nienasycone – w kolejnych będą pojawiały się następne.

Pełna lista nominowanych do ICMA płyt dostępna jest w tym miejscu.