X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Świąteczna ramówka

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2018 01:18
Zmiany, zmiany. Z okazji Świąt i okresu noworocznego w Polski Radiu Chopin znajdą Państwo kilka programowych nowości. W związku z tym od 24 grudnia do 1 stycznia w naszej ramówce pojawią się następujące zmiany:
Radio Chopin Logotyp
Radio Chopin LogotypFoto: Radio Chopin

W godzinach 11.00-12.00 (we wszystkie dni z wyjątkiem soboty) – w miejsce pasma Polacy w konkursach Chopinowskich – pojawi się Przedpołudnie z kolędami


Od 18.00 do 19.00 – w miejsce Chopina osobistego i Koncertu Chopinowskiego Róża Światczyńska zaprasza na Kolędy osobiste


19.00-21.00 – także w ramach Romantycznych brzmień znajdą Państwo Muzykę na Boże Narodzenie – rzecz jasna w interpretacjach na instrumentach historycznych, charakterystycznych dla tego pasma.


21.00-22.00 – audycję Na jazzowo Andrzeja Zielińskiego wypełniać będą Kolędy na jazzowo, a w samą Wigilię zabrzmi tu premiera antenowa najnowszej, nagranej w Los Angeles płyty Jakuba Stankiewicza It’s Christmas Time Again, zawierającej instrumentalne reinterpretacje kolęd polskich i amerykańskich.


Zmiany zmianami, ale przede wszystkim wciąż szukamy dla Państwa najciekawszej muzyki, którą niezmiennie znajdą Państwo na naszej antenie. Zapraszamy!