X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

WŁODEK PAWLIK TRIO: odsłuch

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 15:40
31 maja o godzinie 18.00 w Studiu Polskiego Radia im. prof. Kwiatkowskiego odbędzie się spotkanie z Włodkiem Pawlikiem, promujące jego dwupłytowy album winylowy z rejestracją Koncertu Urodzinowego Polskiego Radia Chopin, dokonaną przez Włodek Pawlik Trio 9 listopada 2018 w Studiu im. Władysława Szpilmana.
Odsłuch płyty PR Chopin
Odsłuch płyty PR ChopinFoto: Polskie Radio Chopin

Podczas wydarzenia, które poprowadzi Przemysław Psikuta, zaprezentowane zostaną fragmenty tej kolekcjonerskiej płyty na zestawie audiofilskim dostarczonym przez firmę Taga Harmony. 

"Wyboru utworów do Koncertu Urodzinowego Polskiego Radia Chopin dokonałem kierując się nie tylko twórczością patrona stacji, ale i duchowością polskiego romantyzmu, epoki, która do dziś kształtuje wyobraźnię historyczną każdego Polaka"wyjaśnia kompozytor. 


Wysłuchamy utworów I.J. Paderewskiego i F. Chopina w jazzowych interpretacjach *Włodek Pawlik Trio oraz kompozycji samego Artysty. 

*Włodek Pawlik Trio:

Włodek Pawlik / fortepian 

Paweł Pańta / kontrabas

Adam Zagórski / perkusja