X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Laureaci Konkursów Chopinowskich / Głosy z zaświatów

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 14:25
Piotr Wawrowski / Dorota Kozińska
Audio

Laureaci Konkursów Chopinowskich. Najlepsi z najlepszych. Ci, którzy dzięki występom na Konkursie Chopinowskim rozpoczęli wielkie, międzynarodowe kariery. Zagrali w finałach, zdobyli najważniejsze trofea i ruszyli w świat. Chwile ich triumfu w Warszawie zarejestrowały radiowe mikrofony: Pollini, Argerich, Ohlsson, Zimerman, Dang Thai Son, Yundi, Blechacz. Dalsza wyliczanka nie ma sensu. Na naszych taśmach są wszyscy.


Kto (jeszcze) nie kocha śpiewu, ten pokocha. Głosy z zaświatów - autorska audycja Doroty Kozińskiej, w której znakomita krytyk prezentuje nie tylko śpiewaków pamiętnych i godnych pamiętania, ale i pieśni, i fragmenty oper. Rzut ucha na świat najważniejszy w muzycznym świecie, od kiedy pojawił się w XVII wieku - niezmiennie do dziś.