X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Chopina dzieła wszystkie / Viva Moniuszko!

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 14:30
Muzyczna erudycja. Audycje profesora Mieczysława Tomaszewskiego oraz program Marcina Gmysa oraz Anny Lubońskiej.
Audio

Dźwiękowy przewodnik profesora Mieczysława Tomaszewskiego po muzyce Chopina to swego rodzaju niezbędnik - jedyny taki w ofercie światowej! - w którym największy polski chopinolog prowadzi słuchaczy przez meandry twórczości naszego największego kompozytora. Audycja zrealizowana niegdyś dla Dwójki - dziś ponownie na antenie Radia Chopin. Bezcenne.

Natomiast w Viva Moniuszko! Marcin Gmys oraz Anna Lubońska możliwie najwszechstronniej zaprezentują cały dorobek kompozytorski Stanisława Moniuszki. Dzieła autora Halki, emitowane często w jedynych istniejących nagraniach przechowywanych w Archiwum Polskiego Radia, będą ukazywane w związkach z biografią artysty oraz najważniejszymi trendami epoki. Będzie to prawdopodobnie najobszerniejsza audycja poświęcona S. Moniuszce w historii Polskiego Radia.