X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Chopin osobisty / Koncert Chopinowski

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 14:40
Prowadzi Róża Światczyńska / Adam Rozlach
Audio

"Chopin osobisty" - czyli Pani Róża gra Chopina. Niedzielne niezwykle popularne dwójkowe audycje pojawią się także w Radiu Chopin. Gorące nowości płytowe, nagrania koncertowe, spotkania z pianistami i organizatorami życia muzycznego. Chopin w pigułce dobry na każdą porę dnia i nocy. Wciąż aktualny. Zawsze osobisty.

Głos Adama Rozlacha towarzyszy kolejnym pokoleniom słuchaczy Polskiego Radia. Jego audycja, emitowana w Jedynce, jest przewodnikiem po świecie muzyki Chopina: legendarni artyści oraz debiutanci, nagrania historyczne oraz płytowe nowości. I wyjątkowe koncerty rejestrowane w Studiu im. WŁadysława Szpilmana. Nic tylko słuchać.