X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Ucho nienasycone

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 10:04
Prowadzi Jakub Puchalski
Audio

Luigi Russolo, pisząc przed stuleciem swój manifest muzyki futurystycznej, stwierdzał, że „nasze uszy są nienasycone” – i w tym z pewnością się nie mylił. Co tydzień sycimy je więc przez trzy godziny, w uświęconej tradycją porze sobotniej między 10.00 a 13.00, wędrując, gdzie nas uszy poniosą. Ucho jest jednocześnie miejscem, w którym Polskie Radio Chopin komentuje naszą muzyczną rzeczywistość, zapowiada ważne wydarzenia i przedstawia wybrane nowości wydawnicze. Jedyna tego typu audycja na antenie: co tydzień nowa porcja muzyki i refleksji o niej, co tydzień coś z aktualności, będących pretekstem do dalszej muzycznej wędrówki. Z Jakubem Puchalskim w roli cicerone.