X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

KONKURS vol. 2

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2019 09:30
Dzięki Wam w Polskim Radiu Chopin do dziś czujemy wyraźnie woń fiołków, a to oznacza, że pierwsze nagrody zostały rozdane! Z radością ogłaszamy drugą turę Konkursu, w którym wygraną są perfumy męskie marki MIRACULUM. Nuty zapachowe zostały oznaczone podobnie jak dzieła Fryderyka Chopina - op. 28, op. 25, op. 9.
Perfumy CHOPIN
Perfumy CHOPINFoto: Polskie Radio Chopin

Przygotowaliśmy dla Was DWA zadania:

Podanie imion i nazwisk odtwórców roli Chopina w następujących filmach biograficznych: Młodość Chopina (1951, reż. Aleksander Ford), Błękitna nuta (1991, reż. Andrzej Żuławski), Impromptu (1990, pol. Improwizacja, reż. James Lapine), Pragnienie miłości (2002, reż. Jerzy Antczak) oraz uzasadnienie, dlaczego muzyka Chopina ma charakter nieprzemijający.

Zwycięzcami Konkursu będą osoby, których mail został najwyżej oceniony przez jury  - weźmiemy pod uwagę Waszą oryginalność i pomysłowość w formułowaniu odpowiedzi. 

Uczestnicy udzielają odpowiedzi wysyłając maila pod adres: fchopin@polskieradio.pl.

Czekamy na Wasze zgłoszenia z niecierpliwością! 

Regulamin konkursu - przeczytaj!