X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018

PjongCzang 2018: organizatorzy igrzysk zapewnili "Małe piwo" i od razu jest efekt na trybunach

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2018 09:18
Tego jak ważny jest dla każdego sportowca doping kibiców tłumaczyć nie trzeba. W Pjongczangu różnie bywa z frekwencją na trybunach. Cezary Gurjew, który na antenach Polskiego Radia komentuje wydarzenia w Korei sprawdził, dlaczego łyżwiarze szybcy nie powinni narzekać, bo podczas zawodów mogą liczyć na wyjątkowe wsparcie.
Audio
  • Z szefem zespołu "Małe piwo" rozmawiał Cezary Gurjew (PR!)
Japońscy kibice w hali łyżwiarskiej Gangneung Oval
Japońscy kibice w hali łyżwiarskiej Gangneung Oval Foto: EPA/KIMIMASA MAYAMA

Polskie Radio jest jedyną w naszym kraju radiofonią z wyłącznymi prawami do Igrzysk Olimpijskich PjongCzang 2018. Zapraszamy do śledzenia naszego specjalnego serwisu PjongCzang2018.polskieradio.pl i słuchania relacji naszych wysłanników na antenach Jedynki, Trójki, Czwórki oraz PR24.

Dla większości sportowców medal igrzysk to najważniejszy cel w karierze. W Pjongczangu wyjątkowość olimpijskich zmagań czasem jednak ciężko poczuć. Wszystko dlatego, że na wielu zawodach trybuny świecą pustkami.

W hali łyżwiarskiej o stosowny klimat starają się zadbać Holendrzy. "Pomarańczowych" dopinguje nawet ich król Wilhelm Aleksander, ale przede wszystkim panczeniści mogą liczyć na swoją orkiestrę.

Występy zespołu o nazwie "Małe piwo" dowodzonego przez Rutha Bakera to nie lada atrakcja w Gangneung Oval. Holenderski Band to znana już marka, muzycy od lat podróżują po całym świecie, wspierając podczas zawodów łyżwiarzy szybkich. - Igrzyska w Pjongczangu to nasza ósma impreza tej rangi - wyjaśnia szef zespołu. - Zaczynaliśmy 20 lat temu w Nagano, potem zapraszano nas do Vancouver, Salt Lake City, Turynu, czy Soczi. Teraz zostaliśmy zaproszeni do Korei - dodaje.

Co w repertuarze ma zespół? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.


ah, PolskieRadio.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak