X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2018

Lato z Radiem zawitało do Bytomia

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2018 17:28
Podczas kolejnej odsłony cyklu "Lata z radiem" razem z Małgorzatą Głogowską odwiedziliśmy Bytom. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych reportaży, felitonów i konkursów. 
UM w Bytomiu
UM w BytomiuFoto: Tupungato/Shutterstock

W cyklu "Jedyny taki ktoś" spotkaliśmy się z niezwykłą grupą biegaczy "Spartanie dzieciom", która uczestnicząc w maratonach pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Sportowcy przekonywali, że bieganiu może przyświecać nie tylko duch rywalizacji, ale też charytatywny cel. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przekazane na leczenie najmłodszych.

W audycji "Jest jak jest" felieton autorstwa Rafała Ziemkiewicza. Jak zawsze nie zabrakło konkursów i rozmów ze słuchaczami. W "Walizce marzeń", "W Polskę jedziemy" i w "Krótkiej piłce" pytania zadawał Włodzimierz Lubański.

Na koniec "Strofy dla Ciebie" w interpretacji Pawła Królikowskiego.

kb/ag

Zobacz więcej na temat: Bytom lato