Lato z Radiem 2018

Wybudzony Kamil, z którym nie ma kontaktu

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018 12:05
Kamil pojechał na Oazę, wieczorem źle się poczuł i stracił przytomność. Wpadł w spiączkę. Nie stwierdzono dlaczego. Został wybudzony, aler nie ma z nim kontaktu.
Audio
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay

W czasie tegorocznego "Lata z Radiem" postanowilismy odwiedzać klinikę "Budzik", żeby pokazać, że zawsze jest nadzieja. W cyklu "Lato z radiem budzi ludzi", Agnieszka Ciecierska wysłuchała opowieści pani Anny Wurmańskiej z Radomia, mamy Kamila, przez przyjaciół zwanego Kamykiem.

Klinika "Budzik" została uruchomiona w lipcu 2013 roku jako pierwszy w Polsce, wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Dziecięca klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. "Budzik" w Olsztynie jest częścią Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Klinika posiada pełną infrastrukturę niezbędną do hospitalizacji i rehabilitacji neurologicznej pacjentów po ciężkich urazach mózgu.

***

Numer konta bankowego Fundacji "Akogo?": 02 1090 1056 0000 0000 0612 1000; KOD SWIFT WBK: WBKPPLPP z dopiskiem "Lato z Radiem budzi ludzi" prowadzonego przez Bank Zachodni WBK S.A.

Chcesz pomóc pacjentom fundacji "Akogo?" - wyślij SMS pod nr 75 250 z hasłem "Budzimy". Opłata 6,15 zł z VAT. Całkowity dochód netto z usługi operatorzy przeznaczyli na cele statutowe fundacji.

Materiały z cyklu "Lato z Radiem budzi ludzi" do wysłuchania na antenie radiowej Jedynki w środy ok. godziny 10.15.