X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2018

Sława Bieńczycka

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2018 16:02
Prowadząca
Audio

Kocha radio, polskie góry i Australię. Mówi o sobie, że jest szczęściarą, bo udało jej się połączyć pasję poznawania Polski z pracą zawodową. Za swoje programy turystyczne została doceniona - dwukrotna laureatka nagrody głównej oraz nagrody specjalnej Konkursu im. M. Orłowicza za najlepsze audycje radiowe promujące turystykę w Polsce, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną.

Z redakcją "Lata z radiem" i "Czterech pór roku" związana od początku swojej pracy w radiu. Prowadziła audycje, studio plenerowe, organizowała wybory Miss Lata z Radiem, od kilku lat oprowadza słuchaczy po Polsce w magazynach turystycznych. W tym roku po raz piąty będzie prowadzić plenerowe studio podczas tegorocznej trasy Lata z Radiem, do którego Państwa zaprasza.

Prywatnie miłośniczka polskich gór i Australii oraz teatru i tańca. Kilka lat temu szef Lata z Radiem, Roman Czejarek napisał o niej – "Właścicielka najdłuższych blond włosów w redakcji" -  i w tej sprawie nadal nic się nie zmieniło ;-)