X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Lato z Radiem 2018

Anioły na każdej posesji Aniołowa

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 12:41
Aniołowo to niewielka miejscowość leżąca w okolicach Pasłęka. To tak zwana wieś tematyczna. Anioły można spotkać tu dosłownie na każdym kroku.  
Audio
  • Aniołowo - wioska tematyczna (Lato z radiem/Jedynka)
Aniołowo ma około dwustu mieszkańców i wszyscy angażują się w działania na rzecz promocji miejscowości
Aniołowo ma około dwustu mieszkańców i wszyscy angażują się w działania na rzecz promocji miejscowościFoto: Cranach/Shutterstock

Już w odległości około 3 km od wioski stoi wielka rzeźba anioła, która wskazuje drogowcom, jak dojechać do wsi. Ale to nie wszystko. – Anioły stoją na mostku i na rondzie. Nawet każdy dom ma swojego anioła z numerem posesji. Wszędzie powiewają niebieskie flagi z białymi akcentami, a w ogródkach kwitną przeważnie białe kwiaty. To dopełnia anielskiego klimatu – powiedziała Halina Cieśla, prezes Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Wsi Aniołowo.

Aniołowo ma około dwustu mieszkańców i wszyscy angażują się w działania na rzecz promocji miejscowości. Nawet dzieci. W przyszłym roku kilkuletnia Oliwia wyjedzie do Francji, by uczyć dzieci tańca z ogniem.

***

Tytuł audycji: Lato z radiem

Prowadzi: Monika Tarka Robert Kilen

Reporterka: Ewa Chyra

Goście: Halina Cieśla (prezes Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Wsi Aniołowo), Zbigniew Cieśla (sołtys Aniołowa), Oliwia (dziewczynka trenująca taniec z ogniem), mieszkańcy Aniołowa

Data emisji: 12.07.2018

Godzina emisji: 9.20, 11.18

abi