X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Wacław Zdrojowy

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 08:00
Audio

Ojciec Joli Jabłońskiej. Rencista, pracował w gazowni warszawskiej, jest po zawale. Był członkiem PZPR, przez dłuższy czas zwolennik SLD, do czego obecnie się nie przyznaje. Miał dom w Brwinowie, który sprzedał, żeby zamieszkać obok córki, którą bardzo w dzieciństwie zaniedbywał, i wnuków. Jola wybaczyła mu dawne winy, ale Adam co pewien czas mu je wypomina. Po dłuższych perypetiach udaje się Zdrojowemu kupić dom od Wandy, żony Edka Jabłońskiego. Ukochanym wnukiem Zdrojowego jest Mateusz, którego zawsze wspiera w ambicjach muzycznych i spełnia wszelkie jego zachcianki. W swoim domu Zdrojowy chce rozwinąć agroturystykę, co nie bardzo mu się udaje. Lokatorem Zdrojowego jest nauczyciel biologii, Hieronim Leśniak.