X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

Piosenki Jacka i Andrzeja Zielińskich

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 10:00
W najbliższą sobotę, 26 stycznia o godz. 21.05 zapraszamy do radiowej Jedynki na koncert utworów Jacka i Andrzeja Zielińskich pt "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał".
Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał
Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochałFoto: Polskie Radio

W sobotę 26 stycznia w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana odbędzie się pierwszy w tym roku koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Bohaterem muzycznego wieczoru będą bracia Andrzej i Jacek Zielińscy. Przeboje muzyków legendarnych Skaldów zaśpiewają młodzi wokaliści i aktorzy. Początek wydarzenia pt. „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” o godz. 21.05. Transmisja na antenie radiowej Jedynki.

W trakcie koncertu wystąpią młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy: Martyna Kasprzycka, Julia Mika, Julita Wawreszuk, Maksymilian Łapiński i Łukasz Gocławski.

Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła (opiekun artystyczny) oraz Janusz Gast (autor scenariusza i reżyser koncertu) wybrali repertuar złożony z najważniejszych kompozycji Andrzeja i Jacka Zielińskich – kompozytorów i tekściarzy, głównych autorów repertuaru działającej od 1965 roku grupy Skaldowie – znanej z dziesiątków popularnych piosenek w rodzaju: „Prześliczna wiolonczelistka”, „Z kopyta kulig rwie”, „W żółtych płomieniach liści”, „Króliczek”, „Cała jesteś w skowronkach”, „Szanujmy wspomnienia”, „Wierniejsza od marzenia”, „Wszystko kwitnie wkoło”, „Dopóki jesteś”, „Nie domykajmy drzwi”, a wreszcie „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”.

Całość programu poświęconego artystycznemu dorobkowi Zielińskich zaaranżował muzycznie Marcin Partyka – liderujący zespołowi The Jobers.

Początek koncertu w sobotę 26 stycznia o godz. 21.05. Prowadzenie – Paweł Sztompke.