X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Teatr Polskiego Radia 2018

"(Nie) Przejdziemy do historii". Koncert utworów Krzysztofa Klenczona

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2019 10:00
W najbliższą sobotę, 23 lutego o godz. 21.05 zapraszamy do radiowej Jedynki na koncert utworów Krzysztofa Klenczona pt "(Nie) Przejdziemy do historii".
Studio Piosenki Krzysztof Klenczon
Studio Piosenki Krzysztof Klenczon Foto: Polskie Radio

W sobotę 23 lutego w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbędzie się drugi w tym roku koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Bohaterem nadchodzącego wieczoru muzycznego będzie Krzysztof Klenczon – kompozytor, wokalista, legenda polskiego beatu i muzyki rockowej, lider m.in. zespołów: Niebiesko-Czarni, Czerwone Gitary i Trzy Korony.

Do udziału w koncertach organizowanych przez Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia zapraszani są młodzi, utalentowani wykonawcy, laureaci wielu przeglądów i krajowych festiwali, którzy w nowych aranżacjach oraz interpretacjach wykonują znane i lubiane przeboje polskich autorów.

W trakcie sobotniego spotkania wystąpią: Paulina Serwatka, Anna Maria Wicka, Łukasz Gocławski, Łukasz Jędrys i Grzegorz Paczkowski. Za scenariusz i reżyserię koncertu "(Nie) Przejdziemy do historii" odpowiada Janusz Gast. Opiekę artystyczną nad wydarzeniem sprawuje Janusz Kukuła - Dyrektor Teatru Polskiego Radia. Całość programu poświęconego twórczości Krzysztofa Klenczona zaaranżuje muzycznie Marcin Partyka.

Początek koncertu o godz. 21.05. Wydarzenie poprowadzi Paweł Sztompke z Programu 1 Polskiego Radia. Transmisja na antenie radiowej Jedynki.