Teatr Polskiego Radia

Wszystko w rodzinie

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021 08:00
11 kwietnia o godz. 21: 00 zapraszamy do radiowej Jedynki na premierowe słuchowisko Pawła Mossakowskiego  "Wszystko w rodzinie" w reżyserii Piotra Skotnickiego.
Tomasz Borkowski
Tomasz BorkowskiFoto: W. Kusiński

Teatr Polskiego Radia zaprasza na premierowe słuchowisko „Wszystko w rodzinie” autorstwa Pawła Mossakowskiego. To opowieść o rozpadzie rodzinnych relacji i destrukcyjnym wpływie wzajemnych oskarżeń. Kiedy dochodzi do tragicznego wypadku, w którym ginie ojciec dwóch braci - jeden z nich wini za to drugiego. Od tego momentu konflikt narasta niczym reakcja łańcuchowa niechybnie zmierzając do eksplozji. Dwa skłócone małżeństwa, wspólny rodzinny interes, a do tego tajemnice skrywane przez dzieci… Czy rzeczywiście rozkład więzi rodzinnych jest nieunikniony? Czy istnieje ratunek? o tym dowiecie się państwo z pełnego zwrotów akcji słuchowiska w reżyserii Piotra Skotnickiego.


Paweł Mossakowski "Wszystko w rodzinie"

Adaptacja: Piotr Skotnicki

Reżyseria: Piotr Skotnicki

Realizacja akustyczna: Maciej Kubera

Muzyka: Piotr Skotnicki


Obsada: 

Tomasz Marzecki, Tomasz Borkowski, Klaudiusz Kaufmann, Monika Obara, Monika Pikuła, Aleksandra Radwan, Kamil Studnicki, Marcin Troński, Juliusz Dzienkiewicz, Mirosław Wieprzewski, Janusz Kukuła, Michał Domaszewski, Dagmara Kowalska,


 Na słuchowisko "Wszystko w rodzinie" zapraszamy w niedzielę (11.04) tuż po godz. 21.00.