Teatr Polskiego Radia

Spotkanie z Mistrzem - Michał Żebrowski

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2020 10:01
20 listopada o godz. 18:00. Spotkanie online. 

Michał Żebrowski - jeden z najpopularniejszych polskich aktorów.

Znany z ról w takich filmach jak m.in. „Ogniem i mieczem” w reż. Jerzego Hoffmana, „Sęp” w reż. Eugeniusza Korina, „Pręgi” w reż. Magdaleny Piekorz, „Nad życie” w reż. Anny Pluteckiej-Mesjasz, „Pan Tadeusz” w reż. Andrzeja Wajdy, „Senność” w reż. Magdaleny Piekorz czy „Wiedźmin” w reż. Marka Brodzkiego.
Dwukrotnie nagrodzony Złotą Kaczką dla najlepszego aktora za „Ogniem i mieczem” w 2000 r. i „Pręgi” w 2005 r. - nagrodą przyznawaną przez czytelników miesięcznika Film. Trzykrotnie nominowany do Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł za najlepszą rolę męską, a także czterokrotny zdobywca Telekamery – nagrody przyznawanej przez czytelników czasopisma Tele tydzień. Od marca 2010 roku jest współtwórcą i dyrektorem (wraz z Eugeniuszem Korinem) warszawskiego Teatru 6. Piętro.
Jak wziąć udział?
W piątek rano podamy bezpośredni link do webinarium w poście w dyskusji na wydarzeniu na profilu FB https://www.facebook.com/events/2149508421859680/

Kurs reżyserii radiowej dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.