X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Konkurs Szymanowskiego 2018

Konkurs Szymanowskiego. Wyniki I etapu w kategorii skrzypiec

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 18:00
Do drugiego etapu I Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego w kategorii skrzypiec jury zakwalifikowało 12 osób.
Zdjęcia artystów zakwalifikowanych do drugiego etapu Konkursu im. K. Szymanowskiego w kategorii skrzypce
Zdjęcia artystów zakwalifikowanych do drugiego etapu Konkursu im. K. Szymanowskiego w kategorii skrzypceFoto: materiały prasowe

W Auli im. B. Szabelskiego w Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w I etapie Konkursu wystąpiło 33 artystów. Do następnego etapu zakwalifikowały się następujące osoby:

Anna Egholm >>>

Maja Horvat >>>

Karolina Nowotczyńska >>>

Roksana Kwaśnikowska >>>

Sławomira Wilga >>>

Sulamita Ślubowska >>>

Maya Levy >>>

Emilia Jarocka >>> 

Justyna Grudzień >>>

Marta Gidaszewska >>>

Nikola Frankiewicz>>> 

Vasyl Zatsikha >>>

Młodych muzyków oceniało jury w następującym składzie: Alexander Trostiansky, Laurent Korcia, Eszter Haffner, Bartłomiej Nizioł, Andreas Vierziger, Szymon Krzeszowiec

***

Konkurs im. Karola Szymanowskiego organizowany jest przez Narodową Orkiestrę Symfoniczną Polskiego Radia przy wsparciu Polskiego Radia, Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach oraz Towarzystwa Muzycznego im. K. Szymanowskiego w Zakopanem.

Konkurs, który obejmuje 5 kategorii: fortepian, skrzypce, śpiew, kwartet smyczkowy oraz kompozycja, zaplanowany został w cyklu pięcioletnim, a jego pierwsza odsłona odbywa się w dniach 10-23 września 2018 r.

Przesłuchania konkursowe I i II etapu odbywać się będą równolegle w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach i Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Finał konkursu, w trakcie którego solistom towarzyszyć będzie orkiestra NOSPR, i uroczysta gala odbędą się w sali koncertowej NOSPR.

Zapraszamy do wysłuchania wykonań z I etapu Konkursu oraz krótkich rozmów z artystami >>>