X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Służba w dniu Bożego Narodzenia

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2018 11:00
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay/CC0

Boże narodzenie –  rodzinne domowe ciepłe – tak odruchowo kojarzy się to świętowanie. Ale nie każdemu i nie zawsze. Są tacy którzy nie mogą w spokoju cieszyć się tym czasem. Policjant, lekarz, strażak, pilot – często święta spędzają w pracy albo w gotowości do służby. Podobnie jak ksiądz dla którego święta to jeden z najbardziej gorących okresów w roku, ale też gospodyni domowa, na której głowie jest przygotowanie pięknych świat – a tym samym mnóstwo pracy.

W poranek Bożego Narodzenia w Familijnej Jedynce zaprosimy na spotkanie z tymi którzy te święta przeżywają na służbie – co ocala w nich Tajemnicę Narodzenia Jezusa – opowiedzą m.in. ratownik pogotowia ratunkowego, pracownik ochrony, strażnik więzienny, położna ze szpitalnego dyżuru na oddziale noworodków, pilot- kpt. Tadeusz Wrona oraz siostra Michaela Rak prowadząca hospicjum w Wilnie.

 


Tytuł audycji: „Familijna Jedynka"

Prowadzący: Małgorzata Bartas-Witan

Data emisji: 25.12.2018 r.

Godzina emisji: 06.00Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak