X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Zróbcie mu miejsce, Pan idzie z nieba

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2019 09:00
Audio
Obchody święta Bożego Ciała
Obchody święta Bożego CiałaFoto: IAR/Krystian Dobuszyński

„Eucharystia” to najczęściej używana nazwa sakramentu Ciała i Krwi Chrystusa, który Pan ustanowił podczas Ostatniej Wieczerzy. Termin „Eucharystia” oznacza zarówno dziękczynienie, uwielbienie, jak i błogosławieństwo. Eucharystia jest największym skarbem Kościoła, jego sercem; wszystko jest jej podporządkowane; z niej promieniuje moc na wszystkie dziedziny życia katolików, życie Kościoła i zwłaszcza na życie osobiste.

W Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa zaprosimy słuchaczy do przywoływania pomocnych w przeżywaniu Eucharystii zdań z Pisma Świętego lub ulubionych Pieśni Eucharystycznych… Opowiemy historię monstrancji oraz procesji do czterech ołtarzy

Krótki Przewodnik po Mszy świętej przygotował liturgista o. Marek Blaza. O tym czy i w jakim sensie Eucharystia jako pokarm na życie wedle obietnicy samego Chrystusa „Ja jestem z Wami”…. Realizuje się nie tylko w Kościele ale i na zewnątrz. Na ulicach naszych miast domach ale także w więzieniu, szpitalu, korporacji.

W Boże Ciało na spotkanie zapraszają Małgorzata Bartas-Witan i o. Andrzej Majewski


***

Tytuł audycji: „Familijna Jedynka"

Prowadzący: Małgorzata Bartas-Witan i o. Andrzej Majewski

Data emisji: 16.06.2019 r.

Godzina emisji: 06.00


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak