X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Wakacyjne spotkania młodych

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2019 07:00
Spotkania ewangelizacyjne organizowane przez zgromadzenia zakonne i wspólnoty to czas niesamowitych przeżyć, spotkań z Bogiem i drugim człowiekiem. Czas radości i wspólnoty - prawdziwe święto młodości. Dziś wybierzemy się tam, aby porozmawiać z ich uczestnikami.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

W czasie tych kilku wakacyjnych dni, w Parku Lisiniec, na zielonym, pełnym drzew terenie, blisko jezior organizowane jest przez Wspólnotę Emmanuel Forum Młodych w Częstochowie (od 14 do 19 VII). Będzie okazja by poszukać odpowiedzi na ważne życiowe pytania i poznać ludzi, dla których wiara w Boga jest ważna. Uczestnikami tego zdarzenia będą młodzi z całego świata. W audycji poza relacjami ze spotkań, rozmowy z ich uczestnikami  o tym, czym takie spotkania owocuję w ich codziennym życiu.

Nie zabraknie także wątków familijnych, gdyż podczas takich wydarzeń wakacyjnych, wielu młodych ludzi poznaje swoich przyszłych małżonków, z którymi tworzą potem  rodziny oparte na wierze i tym samym systemie wartości.

Goście w studiu:

Maria Cukrowska i Michał Kustosz ze Wspólnoty Emmanuel.

 

W audycji powiemy również o :

- XXXII Międzynarodowym Salentyńskim Spotkaniu Młodych pod hasłem „WYZWANIE”. Do Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu na Podkarpaciu, jak co roku przybyła młodzież z całej Polski, ale także z Niemiec, Belgii, Francji, Słowacji, czy Szwecji. Wielu młodych przybywa tu, by rozpoznać swoje powołanie życiowe.

- XXV Spotkaniu Młodych w Wołczynie pod hasłem "ODBUDOWANI" Krakowscy Bracia Mniejsi Kapucyni, w tym roku zaproponowali młodym podjęcie słów, które usłyszał św. Franciszek "Idź i odbuduj mój Kościół".

- Rekolekcjach ewangelizacyjnych w Różanymstoku 6-18 lipca w malowniczym Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej położonym 60 km od Białegostoku. Rekolekcje SARUEL prowadzone przez Salezjanów są w formie Szkoły Przyjaźni, Szkoły Nowego Życia i Szkoły Wzrastania. Skierowane szczególnie do tych, którzy mimo młodego jeszcze wieku stracili sens swojego życia.

 

   
 
Posłuchaj
15:41 [ PR1]PR1 (mp3) 14 lipiec 2019 08_15_41.mp3 Ważne sprawy
01:47 [ PR1]PR1 (mp3) 14 lipiec 2019 06_17_17.mp3 Kochane życie
11:18 [ PR1]PR1 (mp3) 14 lipiec 2019 08_34_38.mp3 Magazyn z Życia Kościoła
   

***

Tytuł audycji: „Familijna Jedynka"

Prowadzący: Przemysław Goławski

Data emisji: 14.06.2019 r.

Godzina emisji: 06.00


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak