X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Święty albo nikt

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2018 07:00
Wstań. Albo będziesz święty, albo będziesz nikim - to tytuł najnowszej książki Księdza Piotra Pawlukiewicza  i zarazem zaproszenie dla tych, którzy nie chcą przespać życia. W Andrzejkowy wieczór, czyli wspomnienie św. Andrzeja Apostoła na spotkanie z ks. Piotrem Pawlukiewiczem zaprasza Małgorzata Bartas-Witan.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/Unsplash

Takie „Spanie duchowe” możemy uznać za symbol sytuacji, w jakiej wielu ludzi spędza życie: na wersalce, przed telewizorem, pilotem zmieniając programy i komentując wydarzenia na całym świecie. Do nich też Jezus mówi: „Wstań”.

Wstań to wezwanie od którego wszystko się zaczyna także w relacji z Chrystusem który  „Wstań”– mówi do Józefa. „Wstań”– mówi do Piotra. „Wstań”– mówi do wielu ludzi, którzy przychodzą do Niego zupełnie rozłożeni duchowo. Wstań! Od tego się zaczyna świętość.


***

Tytuł audycji: "Ślady na piasku"

Prowadzący: Małgorzata Bartas-Witan

Data emisji: 30.11.2018 r.

Godzina emisji: 23:30
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak