X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

20-25.04.2009 r. - Felietony E. Nowak

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2009 10:18
.
Audio


Felietony autorstwa Elżbiety Nowak


20 kwietnia, poniedziałek

 „(...) raczej chciałabym tylko zwrócić uwagę na człowieczeństwo ludzi starszych, czyli traktowanie ich, nie jak nieporadne dzieci, ale jak ludzi dorosłych, którzy nie jedno o życiu wiedzą, nie z jednego pieca jedli, i choć może wiedzą mniej o komputerach i innych nowinkach technicznych, ale na pewno wiedzą więcej o człowieku i jego naturze(...)”

 

 

21 kwietnia, wtorek

„(…) Nie można naśladować tego Kulawego, z opowiadania Pani Kamy, który mówi: Wolę moją samotność, w której jest bolesna tęsknota za ludźmi, ale jest spokój i to liczy się dla mnie znacznie bardziej(…)”

 

 

22 kwietnia, środa

„(…) Odpowiedzialność polega - mówiąc najogólniej, na płaceniu rachunków za własne wybory. Kiedy zaciągam kredyt w banku, trzeba go będzie spłacić(…)”

 

 

23 kwietnia, czwartek

„(…) Temat patriotyzmu jest dziś tematem wybitnie niemodnym. Nie potrafimy spokojnie mówić o tym, bo albo się zacietrzewiamy, albo gardzimy rozmówcami, a przecież i jedni, i drudzy, to my, Polacy(…)”

 

 

24 kwietnia, piątek

„(…) Mówimy o wszystkim, a nawet jeszcze więcej. Czym się więc różni szczerość od ekshibicjonizmu?(…)”

 

 

25 kwietnia, sobota

 „(…)Poczucie szczęścia w dużej mierze zależy od nas samych. Zadowolenie jakie czerpie człowiek z tego, co posiada, daje mu pogodę ducha (…)”

 
 

 


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak