X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Wojna bez śmierci

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2016 12:21
Na ekrany kin 4. listopada wszedł film pt. Przełęcz ocalonych w reżyserii Mela Gibsona. To oparta na faktach opowieść o żołnierzu, który choć odmówił noszenia broni, to stał się bohaterem jednej z krwawszych bitew II wojny światowej.
Audio
Wojna bez śmierci

Sprzeciw głównego bohatera wobec zabijania - nawet w czasie wojny, to z jednej strony konsekwencja pewnych życiowych doświadczeń, z drugiej zaś owoc wychowania w duchowości Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

"Kościół ten w wielu kwestiach, w tym także udziału w wojnie zajmuje stanowisko znacznie bardziej restrykcyjne niż wiele innych wyznań chrześcijańskich."- mówi Andrzej Siciński - pastor Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.


Tytuł audycji:  "Lumen"

Prowadzący: Jan Pniewski

Data emisji: 30.10.2016 r.

Godzina emisji: 06:30


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak