X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Przerwana cisza

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2019 08:00
Audio
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay.com

Pedagog, idealista, społecznik, który w czasach, kiedy nie ma Polski na mapach, walczy na swój sposób o zachowanie tożsamości, tworzy szkoły, i komponuje muzykę religijną na najwyższym poziomie. Z okazji 250-rocznicy urodzin Józefa Elsnera, 6 września rozpoczyna się Festiwal Wokół Józefa Elsnera. A mówić o nim będą młodzi, zdolni Polacy, którzy wyfrunęli w świat aby promować polską kulturę- Szymon Nehring i Krzysztof Książek.

W drugiej godzinie porozmawiamy o premierze musicalu PRZERWANA CISZA- z muzyką Krzesimira Dębskiego, do libretta prof. H. Skarżyńskiego.  O nadziei, walce wbrew rozsądkowi i dawania praw do pełnoprawnego życia ludziom niepełnosprawnym. O zaangażowaniu głuchoniemych w sztukę, która leczy skuteczniej niż lekarstwa i muzyce, która buduje mosty pomiędzy wykluczonymi i resztą społeczeństwa, opowiedzą twórcy musicalu i niepełnoprawni artyści.


***

Tytuł audycji: "Muzyczne rozmowy"

Prowadzący: Agnieszka Trzeciakiewicz

Data emisji: 8.09.2019 r.

Godzina emisji:  06:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak