X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Programów Katolickich

Pomoc dla Jemenu i Wenezueli

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2019 23:59
Audio
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: pixabay (domena publiczna)

W audycji Kościół nasz powszedni w przeddzień Międzynarodowego Dnia Pomocy Humanitarnej powiemy o katastrofie humanitarnej w Wenezueli i Jemenie.
W Wenezueli nie ma wojny. Jest za to bezwzględny reżim, rozbuchana przestępczość i skrajna nędza, która sprawia, że ludzie dosłownie nie mają co włożyć do garnka. Przymierające głodem dzieci, koszmarne warunki w prowizorycznych obozowiskach, groźne choroby i brak lekarzy.

Z kolei w Jemenie ludzie umierają z głodu. To największa katastrofa humanitarna od wielu lat. Tego, co tam się dzieje, świat nie widział od zakończenia II wojny światowej. Pomocy potrzebuje 24 z 29 milionów (80%) mieszkańców. To jedna z największych katastrof humanitarnych na świecie. Z Dalią Mikulską i Anną Pilaszek z Caritas Polska rozmawia Agnieszka Kozłowska-Łysko

 

***

Tytuł audycji: „Kościół Nasz Powszedni"

Prowadzący: Agnieszka Kozlowska-Łysko

Data emisji: 18.08.2019 r.

Godzina emisji: 06.00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak