X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Oscary 2019

Oscary 2019: Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 15:34
W 2019 roku nagrodę w kategorii "Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny" Amerykańska Akademia Wiedzy i Sztuki Filmowej przyznała filmowi "Free Solo".
Ekipa filmowa autorów Free solo, od lewej:  Alex Honnold, Elizabeth Chai Vasarhelyi, Jimmy Chin, Evan Hayes Shannon Dill and Sanni McCandlessFot.: PAPEPAETIENNE LAURENT
Ekipa filmowa autorów "Free solo", od lewej: Alex Honnold, Elizabeth Chai Vasarhelyi, Jimmy Chin, Evan Hayes Shannon Dill and Sanni McCandlessFot.: PAP/EPA/ETIENNE LAURENTFoto: PAP/EPA/ETIENNE LAURENT

Decyzją Akademii statuetkę w kategorii "Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny" otrzymali twórcy filmu "Free Solo". To pierwsza nominacja do Oscara i pierwsza wygrana w tej kategorii. Film pokonał takie tytuły, jak: "Hale Country this Morning, this evening", "Minding the Gap", "Of Fathers and Sons".


Pełna lista zwycięzców znajduje się na stronie serwisu oscarowego Portalu Polskiego Radia OSCARY 2019.

Zobacz więcej na temat: Oscary 2019
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak