Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Motocyklem przez Nową Zelandię

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 10:00
Przemierzając Nową Zelandię Tomasz Gorazdowski spotkał grupę Polaków, którzy tak jak dziennikarz Trójki, wyruszyli po wspaniałą przygodę. Jednak oni postanowili przeżyć ją na dwóch kółkach. 
Audio
  • Nowa Zelandia na dwóch kółkach (Tomek na końcu świata/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay/salvorubino/CC0

– Jesteśmy tutaj z sześcioma członkami klubu, ale również z żonami i dziećmi. Są tutaj piękne krajobrazy. To wymarzone miejsce do jeżdżenia motocyklem – mówi Łukasz Zalicki, prezydent Harley Davidson Club Riders of Poland.

– Jeździmy niezależnie od pogody. Często mieszkamy w dziwnych miejscach, gdzie panują różne warunki. Mimo wszystko oczekujemy, żeby było trochę cywilizacji. Ważne jest, żeby przyjeżdżać w takie miejsca zimą, kiedy w Polsce nie możemy jeździć – zaznacza Robert Kantek, uczestnik motocyklowej wyprawy. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji:  Zapraszamy do Trójki - ranek 
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 6.02.2019
Godzina emisji: 8.49

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak