X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Jak mieszkańcy Christchurch pamiętają trzęsienie ziemi z 2011 roku?

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2019 10:00
– Christchurch to drugie co do wielkości miasto w Nowej Zelandii. Do tej pory znane było z tego, że nie wiele się tu działo… – relacjonuje Tomasz Gorazdowski.
Audio
  • Osiem lat po trzęsieniu ziemi (Tomek na końcu świata/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Dziennikarz radiowej Trójki opowiedział o tym, co działo się w tym mieście osiem lat temu. Był 22 lutego 2011 roku, kiedy mieszkańcy Christchurch musieli zmierzyć się z dwoma potężnymi trzęsieniami ziemi, które w dużym stopniu zmieniły miasto w ruinę. 

– To był jeden z kolejnych, zwykłych dni w życiu. Nic nie zapowiadało, że coś się stanie. Pamiętam, że wróciłam do pracy z lunchu, usiadłam, a biurko zaczęło się trząść. Nasz budynek był dość silny, więc nie czuło się zbyt mocno tego zjawiska. Nic nie waliło się nam na głowę, ale na nas spadało wszystko, co znajdowało się dookoła – wspomina trzęsienie ziemi Dorota Szymańska-Prokop, Polka mieszkająca w Nowej Zelandii. – Jak to wszystko ustało i wyjrzeliśmy przez okno, to z siódmego piętra widzieliśmy jedynie straszną chmurę kurzu. To przypomniało mi zamachy z 11 września w Nowym Jorku – dodaje. 

Co działo się po trzęsieniu ziemi? Dlaczego w mieście było bardzo cicho? Jak miasto wyglądało zaraz po tych wydarzeniach? Zapraszamy do wysłuchania całej relacji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji:  Zapraszamy do Trójki - ranek 
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 21.03.2019
Godzina emisji: 8.51

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak