X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Tomasz Gorazdowski photo compass photo

Tomek na końcu świata.

Australia, Nowa Zelandia

i Wyspy Pacyfiku

Tomasz Gorazdowski Podróże 2019

Jak robi się interesy w Nowej Zelandii?

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2019 10:00
– Coraz więcej Polaków przyjeżdża do Nowej Zelandii nie tylko po to, by zwiedzać, ale i po to, by pracować – na wizie Work & Travel, ale także na specjalne zaproszenie ze względu na umiejętności – opowiada Tomasz Gorazdowski.
Audio
  • Czy Nowa Zelandia to dobre miejsce dla biznesu? (Tomek na końcu świata/Trójka)
Auckland w Nowej Zelandii
Auckland w Nowej ZelandiiFoto: Pixabay.com

– Nowa Zelandia to trzeci kraj, z którym mam możliwość obcować i poznawać go biznesowo. Poprzednio były to Niemcy i Japonia. Tu najbardziej rzucają się w oczy różnorodność kultury i możliwość poszerzenia horyzontów osobowych. Myślę, że Nowa Zelandia jest bliska nam kulturowo, jednak jest to kraj niebezpośrednio komunikujący potrzeby, ale jest tu możliwość bardzo szybkiej adaptacji. Ludzie otaczają innych dużą opieką i dystansują się od wszelkich dyskryminacji. Akceptują nieperfekcyjną komunikację angielską. Biznes jest tu o wiele prostszy niż gdzie indziej, ale z uwagi na fakt, że jest mocno oddalony od centrów ośrodkowych USA i Europy, wymaga dużej inwestycji czasu i poświęcenia – mówi szef BMW Nowa Zelandia, dyrektor generalny Karol Abrasowicz-Madej.

Przedstawiciele jakich branż przyjeżdżają najczęściej z Polski do Nowej Zelandii? Jak pracują sami Nowozelandczycy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

***

Relacji z podróży można słuchać w Trójce – od poniedziałku do czwartku ok. godz. 8.50 w porannym "Zapraszam do Trójki"Proszę koniecznie zajrzeć i polubić stronę na Facebooku: Tomek na końcu świata. Australia, Nowa Zelandia i Wyspy Pacyfiku. Będzie sporo zdjęć, będą konkursy, będzie ciekawie.

Zapraszam!

Tomasz Gorazdowski

***

Tytuł audycji:  Zapraszamy do Trójki - ranek 
Autor materiału reporterskiego: Tomasz Gorazdowski
Data emisji: 28.03.2019
Godzina emisji: 8.51

**********

Sponsorem relacji jest Budimex

Na relacje zaprasza PR Expert, eksperci public relations

Sponsorem relacji jest Grupa Impel, dostawca kompleksowych rozwiązań outsourcingowych dla firmTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak