X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Historia

Ostatnie dni akcji BohaterON – włącz historię! - zagłosuj przed zakończeniem

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2019 06:00
Jeszcze do 2 października można wysłać kartki i listy z życzeniami dla Powstańców Warszawskich.
Kartki i listy wysłane w ramach IV edycji kampanii BohaterON
Kartki i listy wysłane w ramach IV edycji kampanii BohaterONFoto: Materiały prasowe
Powstanie Warszawskie - zobacz serwis specjalny

Kartkę do Powstańca można przesłać w tradycyjnej formie papierowej lub w darmowej elektronicznej wersji. Liczba słów na kartce musi być ograniczona do 25. Dokładnie taki był limit w listach wysyłanych pocztą polową w trakcie Powstania Warszawskiego.

 – Mamy niepowtarzalną, być może ostatnią szansę, by poznać wydarzenia z okresu II wojny światowej od osób, które w nich uczestniczyły. Zachęcamy do wysyłania okolicznościowych pocztówek i widokówek ze swoich miejscowości, przesyłania listów czy własnoręcznie zrobionych kartek. Wszystkie życzenia przekażemy Powstańcom – mówi Agnieszka Łesiuk-Krajewska, organizatorka kampanii BohaterON – włącz historię!

Do 2 października można także zagłosować na swoich kandydatów do Nagrody BohaterONy 2019. Nominowani są w siedmiu kategoriach: dziennikarz, firma, instytucja, nauczyciel, osoba publiczna, organizacja non profit i pasjonat. Wśród nominowanych w kategorii dziennikarz jest Tadeusz Płużański z Polskiego Radia. Wręczenie nagród odbędzie się na gali w połowie października.

Powstańcy z paczkami i kartkami na zeszłorocznej gali finałowej kampanii BohaterON 2018. Powstańcy z paczkami i kartkami na zeszłorocznej gali finałowej kampanii BohaterON 2018.

W kapitule nagrody zasiada m.in. prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski, a Polskie Radio jest jednym z partnerów strategicznych akcji BohaterON.

sa

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wyślij list do Powstańca Warszawskiego. Rusza kampania "BohaterON - włącz historię!"

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2019 10:00
Pamięć o Powstaniu Warszawskim i Powstańcach jest wciąż żywa – rozpoczyna się kolejna edycja kampanii „BohaterOn – włącz historię" 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyślij list lub kartkę do powstańca. Akcja BohaterON

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2019 06:49
W 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego rozpoczyna się czwarta edycja akcji pisania kartek i listów do powstańców warszawskich "BohaterON - włącz historię". Kampanię organizują Fundacja Rosa oraz Fundacja Sensoria z Wrocławia, a jej hasłem jest "Pamięć - edukacja - Pomoc". Jednym z partnerów strategicznych akcji jest Polskie Radio. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Każdy może napisać do powstańców. "Oni potrzebują naszej miłości i naszego ciepła"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2019 13:18
- Poznając powstańców, odwiedzając ich możemy zauważyć ich potrzeby. Oni są niezwykle dumnym pokoleniem, sami o tę pomoc nie poproszą - mówi o akcji "BohaterOn. Włącz historię" jej inicjatorka i organizatorka, Agnieszka Łesiuk-Krajewska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"BohaterOn": niewiele potrzeba, aby uczynić kogoś szczęśliwym

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2019 16:10
"BohaterON - włącz historię!" to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku. O projekcie opowiadali w PR24 organizatorka akcji Agnieszka Łesiuk-Krajewska i aktor Maciej Musiał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagrody BohaterON: znamy nominowanych. Wyniki w październiku

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 06:29
Ogłoszono nominacje do Nagrody BohaterON imienia Powstańców Warszawskich. Nagroda ma wyróżnić firmy, osoby i instytucje, których aktywność w szczególny sposób promowała wiedzę o historii Polski z lat 1918-1989 oraz edukację historyczno-patriotyczną w 2018 roku.
rozwiń zwiń