X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polska zaprasza zagraniczne startupy do współpracy

11.07.2019 14:13
Program Startup Hub: Poland Prize ma przyciągnąć do naszego kraju nowe rozwiąnia z zakresu energetyki czy teleinformatyki
Audio
  • Małgorzata Skorupa z fundacji Startup Hub Poland o programie Startup Hub: Poland Prize
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjnegeralt (źr. Pixabay)

Zachęcenie najbardziej wybitnych umysłów z całego świata do wybrania Polski na miejsce swojego rozwoju - to główny cel programu Startup Hub: Poland Prize.

Jak zaznacza Maciej Sadowski z fundacji Startup Hub Poland, polski przemysł łaknie nowych technologii i poszukuje nowych rozwiązań mogących udoskonalić produkcję. Stąd program kierowany do zagranicznych startupów we wczesnej fazie rozwoju z branż: energetyka, ICT i MedTech. Spośród wielu doskonałych projektów wybrano te najbardziej innowacyjne.

Startup Hub: Poland Prize jest częścią szerszego rządowego programu Poland Prize koordynowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Z Małgorzatą Skorupą z fundacji Startup Hub Poland rozmawiał Przemysław Pawełek.