X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

"Rząd stawia na produkty innowacyjne"

24.08.2019 19:42
Premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w Bytowie, w jednej z firm produkujących okna, podkreślił, że inwestycje są lokomotywą wzrostu gospodarczego w Polsce
Audio
  • M.Morawiecki: rząd stawia na produkty innowacyjne [posłuchaj]
Rząd stawia na innowacje
Rząd stawia na innowacjeshutterstock

Premier Mateusz Morawiecki powiedział, że w ramach planu na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju rząd stawia na produkty innowacyjne. Podczas wizyty w Bytowie, w jednej z firm produkujących okna, szef rządu podkreślił, że inwestycje są lokomotywą wzrostu gospodarczego w Polsce. 

Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju zakłada wsparcie rozwoju firm, ich produktywności i ekspansji zagranicznej. Ma na celu wspierać równomierny rozwój całego kraju, prowadzić do większych inwestycji i wyższych nakładów na innowację, oraz polepszyć współpracę nauki i biznesu. 

IAR/ks