X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Nowa szefowa KE: teka ds. rolnictwa bardzo ważna

10.09.2019 16:43
Ursula von der Leyen zaprezentowała dziś podział tek na poszczególnych komisarzy i na konferencji była pytana o zakres odpowiedzialności Polaka
Audio
  • Kandydat Polski na komisarza J.Wojciechowski ma odpowiadać za rolnictwo [posłuchaj]
Ursula von der Leyen
Ursula von der LeyenPAP/EPA/STEPHANIE LECOCQ

Teka komisarza do spraw rolnictwa, którą ma objąć Janusz Wojciechowski, jest bardzo ważna - skomentowała nowa przewodnicząca Komisji Europejskiej. Ursula von der Leyen zaprezentowała dziś podział tek na poszczególnych komisarzy i na konferencji była pytana o zakres odpowiedzialności Polaka: "Portfolio dotyczące rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich jest ogromne. Nie mogę teraz, na konferencji prasowej, powiedzieć więcej na temat tego ogromnego tematu, ale jest to dokładnie takie samo portfolio, jakie mamy teraz w odchodzącej Komisji, jest ono niesłychanie ważne" - powiedziała. 

Ursula von der Leyen była też pytana o dochodzenia, które prowadzi europejski urząd do spraw zwalczania nadużyć finansowych OLAF dotyczące rozliczeń za podróże Janusza Wojciechowskiego z czasów kiedy był europosłem i kandydatki na komisarza z Francji - Sylvie Goulard w związku z nieprawidłowościami przy zatrudnianiu asystentów. „Nie będę komentować dochodzeń OLAF-u, bo są one całkowicie niezależne. Gdy zostaną zakończone, wysłuchamy co urząd ma do zakomunikowania” - powiedziała przewodnicząca Komisji.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: Komisja Europejska