X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Jan Krzysztof Ardanowski zainaugurował kampanię "Produkt Polski"

11.09.2019 12:56
Minister rolnictwa powiedział, że znakiem "Produkt Polski" będą oznaczane produkty wpływające na rozwój polskiej gospodarki
Audio
  • Minister rolnictwa powiedział, że znakiem "Produkt Polski" będą oznaczane produkty wpływające na rozwój polskiej gospodarki [posłuchaj]
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneJamie Hamel-Smith/stocksnap/domena publiczna

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski zainaugurował kampanię "Produkt Polski". Ma ona zachęcać Polaków do kupowania polskich produktów.

Minister rolnictwa powiedział, że znakiem "Produkt Polski" będą oznaczane produkty wpływające na rozwój polskiej gospodarki. "Ten znak gwarantuje, że co najmniej 75 procent użytego surowca w tym produkcie, pochodzi z Polski, ze zwierząt które tu się urodziły, z roślin które tu urosły"- podkreślił szef resortu rolnictwa. 

Jan Krzysztof Ardanowski dodał, że liczy na to, iż Polacy zrozumieją, jakie dobrodziejstwo daje polska żywność.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: żywność