X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

W Warszawie przyznano tytuły "Polska Marka Turystyczna"

16.09.2019 17:20
Jest to wyróżnienie dla najlepiej zarządzanych regionów turystycznych, przyznawane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną
Audio
  • Jak mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk, nagrodzone miejsca mają potencjał, by stać się markami turystycznymi rozpoznawalnymi w całej Europie [posłuchaj]
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjnePixabay

W Warszawie po raz pierwszy w historii przyznano tytuły "Polska Marka Turystyczna". Jest to wyróżnienie dla najlepiej zarządzanych regionów turystycznych, przyznawane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

Tytuł "Polska Marka Turystyczna" przyznano w tym roku pięciu podmiotom: Marce Beskidy, Krainie Lessowych Wąwozów, Miastu Lublin, Śląskowi Cieszyńskiemu oraz Miastu Toruń. Jak mówi minister sportu i turystyki - Witold Bańka - to miejsca często nieznane wśród zagranicznych turystów, dlatego wsparcie jakie otrzymają ma przyczynić się do wzrostu ich rozpoznawalności. 

Wraz z tytułem zarządca otrzyma także wsparcie POT, na które składa się pomoc doradcza, miejsce na targach turystycznych oraz organizacja wizyt studyjnych. Jak mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk, nagrodzone miejsca mają potencjał, by stać się markami turystycznymi rozpoznawalnymi w całej Europie. 

Poza tytułami dziś nominowano też kandydatów do tytułu "Polskiej Marki Turystycznej". Wyróżnienie otrzymały: Jura Krakowsko - Częstochowska, Mazury Zachodnie, Puszcza Białowieska, Szlak Wokół Tatr, Miasto Zamość oraz Ziemia Świętego Krzyża.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: turystyka