X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Ponad 2 miliony złotych na lwowski inkubator przedsiębiorczości

04.10.2019 16:33
W ciągu czterech lat Polska wydała ponad 2 miliony złotych na wsparcie rozwoju biznesu we Lwowie. Poinformował o tym wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz, który uczestniczył w podsumowaniu działalności polskiej inicjatywy w tym mieście. W ramach Młodzieżowego Inkubatora Przedsiębiorczości przeszkolono kilkuset studentów, wsparto też kilkanaście nowych firm. Inicjatywa przechodzi na samofinansowanie.
Audio
  • Ukraina - ponad 2 miliony złotych na lwowski inkubator przedsiębiorczości. Materiał Pawła Buszki (IAR)
Uroczyste otwarcie lwowskiego Młodzieżowego Inkubatora Przedsiębiorczości
Uroczyste otwarcie lwowskiego Młodzieżowego Inkubatora PrzedsiębiorczościŹródło: twitter/PlinLviv/@PLinLviv

Polskie finansowanie się zakończyło, ale inkubator zaczyna pracować samodzielnie - wyjaśnił wiceminister spraw zagranicznych. Dodał, że w ciągu kilku lat udało się stworzyć miejsce, które jest samowystarczalne i w którym rodzą się fantastyczne pomysły dla dobra polskiej i ukraińskiej gospodarki.

Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości to miejsce, gdzie młodzi, kreatywni Ukraińcy mogą się spotykać, wymieniać informacje, nawiązywać współpracę i realizować swoje pierwsze projekty biznesowe. Jak zaznaczył minister - rozwój przedsiębiorczości na Ukrainie jest istotny z punktu widzenia Polski, zwłaszcza, regionów przygranicznych. Projekt finansowano z programu Polskiej Pomocy.

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Ukraina Lwów