X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Szef gabinetu prezydenta RP o gazociągu Baltic Pipe

06.06.2021 10:37
Prezydent Andrzej Duda będzie działał na rzecz bezpieczeństwa energetycznego Polski, także w sprawie gazociągu Baltic Pipe - zadeklarował szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot.
Audio
  • Prezydent Andrzej Duda będzie działał na rzecz bezpieczeństwa energetycznego Polski, także w sprawie gazociągu Baltic Pipe- zadeklarował w TVP Info szef gabinetu prezydenta, Paweł Szrot [posłuchaj]
Lądowa część gazociągu Baltic Pipe
Lądowa część gazociągu Baltic PipeGaz-System/twitter

W czwartek duńska Komisja Odwoławcza do spraw Środowiska i Żywności cofnęła pozwolenie środowiskowe dla rurociągu Baltic Pipe, którym ma płynąć gaz ziemny z Norwegii przez Danię do Polski. Duńska Agencja Ochrony Środowiska musi teraz przeprowadzić dodatkowe badania wpływu inwestycji na środowisko. 

Paweł Szrot powiedział, że strona polska liczy na szybkie wyjaśnienie sprawy. Dodał, że prezydent poruszy tę kwestię na najbliższym szczycie NATO. 

Spółka GAZ-SYSTEM poinformowała przedwczoraj, że prace budowlane w projekcie Baltic Pipe, za które jest odpowiedzialna, prowadzone na lądzie i na Morzu Bałtyckim, przebiegają bez zakłóceń i są realizowane zgodnie z harmonogramem.

IAR/ks

Szef NATO w "Welt am Sonntag": "Jesteśmy gotowi na każde zagrożenie ze Wschodu"

06.06.2021 14:10
Szef NATO Jens Stoltenberg zapewnił, że państwa Sojuszu są gotowe odpowiedzieć na każde zagrożenie ze strony Moskwy i Mińska.

Tablica poświęcona polskim żołnierzom w ogrodzie pamięci na zachodzie Londynu

06.06.2021 20:46
Tablica upamiętnia walkę polskich sił lądowych podczas II wojny światowej. Dołączyła do dwóch poprzednich, poświęconych marynarce i pilotom.

Prezydent Joe Biden o podróży do Europy

06.06.2021 20:55
Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden napisał, że jego rozpoczynająca się w środę podróż do Europy będzie wyrazem nowego zaangażowania Ameryki w relacje z sojusznikami i partnerami