X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Polsko-ukraiński obóz edukacyjny o ekologii i historii Karpat

06.10.2019 16:30
Przykarpacki Uniwersytet w Iwano-Frankiwsku zorganizował polsko-ukraiński młodzieżowy obóz edukacyjno-naukowy. Głównym celem spotkania jest podnoszenie świadomości wśród młodych ludzi na temat ochrony przyrody, ekologii i historii Karpat.
Audio
  • Polsko-ukraiński obóz edukacyjny o ekologii i historii Karpat. Relacja Eugeniusza Sało
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjnePixabay/enelene

Młodzież z Polski i Ukrainy będzie dyskutować o problemach ekologii w celu zachowania naturalnego potencjału i autentyczności
kulturowej regionu karpackiego. Studenci wezmą udział w zajęciach środowiskowych i kulturalno-etnicznych, terenowych warsztatach
biologicznych, wycieczkach, grach i konkursach.

Punktem kulminacyjnym będzie wejście na szczyt góry Pop Iwan, gdzie znajduje się przedwojenne Obserwatorium Astronomiczne "Biały Słoń", odnawiane obecnie przez Uniwersytet Przykarpacki i Uniwersytet Warszawski.

Organizatorzy mają nadzieję, że obóz ułatwi komunikację między młodymi ludźmi z Ukrainy i Polski, przyczyni się do pielęgnowania w nich szacunku dla dziedzictwa przyrodniczego i tradycji ludowych regionu karpackiego oraz popularyzacji ochrony środowiska naturalnego.

Obóz potrwa do 8 października.

IAR/dad

Zobacz więcej na temat: Ukraina Karpaty