X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Lwów: wakacyjny występ Kabaretu "Czwarta rano"

13.08.2019 14:40
W Budynku Nauczyciela przy ul. Kopernika 42 odbył się specjalny wakacyjny występ Lwowskiego Kabaretu Artystycznego "Czwarta rano". Znane i lubiane utwory zabrzmiały dla gości z Polski i USA - czytelników "Kuriera Galicyjskiego", którzy przyjechali zwiedzać Lwów.
Audio
  • Lwów: Wakacyjny występ Kabaretu "Czwarta rano". Materiał Eugeniusza Sało (IAR)
Występ Lwowskiego Kabaretu Artystycznego Czwarta rano
Występ Lwowskiego Kabaretu Artystycznego "Czwarta rano"Fot. Konstanty Czawaga/ Kurier Galicyjski

Pomysłodawca, reżyser, autor tekstów Sławomir Gowin podkreślił, że zespół kabaretu nie mógł odmówić tak zacnej publiczności i wystąpił w upalnym Lwowie. – To był przemiły wieczór, którego nie planowaliśmy. Jest środek wakacji i wszyscy mieliśmy wypoczywać. Ale czytelnicy Kuriera Galicyjskiego – goście zza Oceanu – przyjechali do Lwowa i chcieli się spotkać z kabaretem "Czwarta rano". Nie mogliśmy odmówić tak zacnej publiczności, więc zebraliśmy się w środku lata, w upalnym Lwowie i spędziliśmy z nimi wspaniały wieczór kabaretowy – podkreślił Gowin. 

Po raz pierwszy z kabaretem "Czwarta rano" wystąpił Leszek Mikos z Krakowa. 

– Od dzisiaj jestem podwójnie szczęśliwym człowiekiem, ponieważ zostałem przyjęty do kabaretu "Czwarta rano". Zaśpiewałem nieznaną dotychczas lwowską piosenkę "Non più andrai, farfallone amoroso" w dzień imienin Wolfganga Amadeusza Mozarta – powiedział artysta. 

Kolejne występy Lwowskiego Kabaretu Artystycznego „Czwarta rano” są zaplanowane na jesień.

 

Eugeniusz Sało