X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Wkrótce Światowe Forum Nauki Polskiej poza Granicami Kraju

23.08.2019 16:07
Od 11 do 14 września w Domu Polonii w Pułtusku, odbywać się będzie II Światowe Forum Nauki Polskiej poza Granicami Kraju.
Audio
  • II Forum Nauki Polskiej poza Granicami Kraju. Rozmowa Marii Wieczorkiewicz [posłuchaj]
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: materiały prasowe


Dariusz Piotr Bonisławski, prezes Stowarzyszenia Wspólnota Polska, które jest organizatorem wydarzenia, powiedział Polskiemu Radiu dla Zagranicy, że to spotkanie pomoże zintegrować naukowców polskiego pochodzenia z krajowym środowiskiem naukowym.

Doktor Agnieszka Niemczynowicz z Komitetu Organizacyjnego Forum dodała, że w programie Forum zaplanowano sesje i dyskusje panelowe z udziałem naukowców specjalizujących się w dziedzinach nauk ścisłych, przyrodniczych, inżynieryjno-technicznych, medycyny i sztuki. Będą oni mogli zaprezentować główne idee i wyniki swoich badań oraz podzielić się doświadczeniem pracy poza granicą.

Dorobek naukowców polskich, żyjących i pracujących poza Polską, jest ogromny dlatego warto go popularyzować w kraju. Organizatorzy Forum Nauki mają nadzieję, że przyczyni się ono także do tego.


O II Światowym Forum Nauki Polskiej poza Granicami Kraju, z Dariuszem Piotrem Bonisławskim i dr Agnieszką Niemczynowicz, rozmawiała Maria Wieczorkiewicz.

Zobacz więcej na temat: Polonia NAUKA