X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Lwów: Obóz wolontarystyczny „Pamiętamy o Kresach”

12.09.2019 12:42
Ponad 30 uczniów z dwóch lwowskich szkół z polskim językiem nauczania bierze udział w porządkowaniu zapomnianych grobów na Cmentarzu Janowskim we Lwowie
Audio
  • Lwów: Obóz wolontarystyczny „Pamiętamy o Kresach” [posłuchaj]
Panorama Lwowa
Panorama LwowaShutterstock.com

Ponad 30 uczniów z dwóch lwowskich szkół z polskim językiem nauczania bierze udział w porządkowaniu zapomnianych grobów na Cmentarzu Janowskim we Lwowie. Akcja odbywa się w ramach obozu wolontarystycznego „Pamiętamy o Kresach” zorganizowanego przez Fundację Dziedzictwo Kresowe.

Przeprowadzenie prac porządkowych, drobnych prac naprawczych oraz podstawowych prac konserwatorskich przy wybranych polskich grobach na cmentarzu Janowskim we Lwowie. Celem jest zaangażowanie zarówno miejscowej Polonii, polskich rodzin, które poszukują swoich przodków na cmentarzu i chcą się zaangażować w ich ratowanie, ale nie wiedzą, w jaki sposób, jak i mieszkańców Lwowa, którzy chcą się włączyć w zachowanie dziedzictwa cmentarza Janowskiego oraz studentów wydziałów konserwacji Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i we Lwowie.

Projekt jest realizowany przez Fundację Dziedzictwo Kresowe, z programu „Polskie dziedzictwo kulturowe za granicą - wolontariat 2019” Instytutu Polonika.

IAR/ks

Zobacz więcej na temat: Kresy